ZOMERAVONDCONCERT 3 JULI 2025
Aan het einde van de warmste week van het jaar gaf gemengde zangvereniging T.A.V.E.N.U. haar Zomeravondconcert in de Gereformeerde Kerk te Dinteloord.
In de ruimte van de kerk kwamen de a capella koor klanken heel goed tot zijn recht. Niet alleen van het koor, maar ook van het gastkoor, Voices in Harmony uit Halsteren.
Een aantal jaar geleden was T.A.V.E.N.U. uitgenodigd als gast op hun kerstconcert. Het was die avond spekglad en koud. Een grotere tegenstelling was er niet tijdens deze warme zomeravond.
Het publiek genoot van beide koren, die alleen de stem als instrument gebruiken.
Ze werden meegenomen op reis naar o.a. Ierland, de jungle van Afrika en het swingende Latijns Amerika. Andere liederen zorgden dan weer voor het ophalen van herinneringen en herkenning.
Ondanks dat het voor beide koren best spannend was, zo werd er een tekst vergeten en had T.A.VE.N.U. een aantal liederen in première, straalde het plezier in zingen van beide koren af.
Het concert werd afgerond met een lange staande ovatie van het publiek. Een echt kippenvel moment voor de koorleden, na maanden van repeteren.
De openheid en saamhorigheid met koorleden en publiek, bleek ook tijdens de pauze en de borrel na afloop, in de vaste repetitieruimte van T.A.VE.N.U. in het Dorpshuis Dinteloord.
De zomerplannen werden besproken, maar er werd ook vooruitgekeken naar de koorplannen voor het nieuwe seizoen.
Na de vakantie gaat T.A.VE.N.U. repeteren voor hun deelname aan het korenfestival “Eigen Wijs” te Bergen op Zoom en het Watergeus korenfestival te Brielle. Beide in september.
(foto's volgen nog)